Darkové balíčky od mobilní automyčky ČR

Chcete potěšit své blízké vhodným dárkem, ale nejste si jisti, zda váše volba bude správná?
Darujte ruční mytí automobilu včetně dárkového balíčku autokosmetiky a máte jistotu. S dárkem od nás potěšíte hned 2x.

 Mobilní servis

Mobilní automyčka přijede až k Vám kamkoliv v rámci České republiky. Více o podmínkách a práci mobilní automyčky.

 Narozeniny i Vánoce

Tento poukaz platí více jak 1 rok. A to až do konce října roku 2021. Lze ho tedy použít jako dárek pod stromeček nebo jako dárek k narozeninám .

1 balíček 2 dárky

V rámci dárkových poukazu získáváte dva dárky v jednom. Do balíčku autokosmetiky Vám přibalíme poukaz na ruční m ytí automobilu. Pokud darujete čištění automobilu, přivezeme k tomu balíček autokosmetiky. OBJEDNÁVKA POUKAZU

Do okénka "Zpráva" zadejte adresu kam máme poukaz na dobírku doručit.  1. JAK POUKAZ NEBO MOBILNÍ AUTOMYČKU OBJEDNÁM A ZAPLATÍM ? - poukaz nebo mobilní automyčku objednáte v našem e-shopu, na který budete po stisku tlačítka "Objednat", přesměrováni.  Uvedete adresu na kterou dárkový poukaz odešleme.  V balíčku autokosmetiky najdete dárkový poukaz s instrukcemi pro objednání mobilní automyčky. Pokud objednáte službu automyčky,  uveďte adresu kde bude probíhat čištění automobilu. Dárkový balíček autokosmetiky přivezeme a předáme před zahájením čištění majiteli vozu.
  2. PLATNOST POUKAZU - Dárkový poukaz platí až do konce října příštího roku, tedy roku 2021.  Proto je možné ho využít i jako dárek pod stromeček nebo k narozeninám.
  3. REZERVACE TERMÍNU - rezervace je možní provádět na webu bookingcarwash.com Tyto informace o tom jak poukaz použít a rezervovat budou rovněž přiloženy v obálce v níž Vám poukaz budeme doručovat.  
  4. CO VŠE ZA TENTO POUKAZ AUTOMYČKA VYČISTÍ - vyčistíme kompletně Ineriér osobního automobilu, tedy i včetně znečištěných sedaček mokrou cestou. Poukaz zahrnuje Program kompletní Úklid automobilu + Program Tepování interiéru. Seznam podrobných úkonů najdete v aktuální ceníku zde.


Časté otázky na Mobilní automyčku.

Mobilní automyčka je služba zajišťující běžný úklid nebo čištění osobních nebo užitkových automobilů na místě určeném zákazníkem. 

S běžným znečištěním automobilů není nutné pokaždé zajíždět do klasické kartáčové, samooblsužné nebo ruční automyčky. Tento proces často zabere i několik hodin. Pokud nejste zrovna člověk, kterého mytí aut baví nebo si prostě jen prací nepotřebujete vyčistit hlavu, čas strávený odvozem automobilu na myčku a zpět,  můžete darovat sami sobě. Servis naší  mobilní automyčky Mr.Cint si dokonce může dovolit několikrát za měsíc. K času navíc Vám tak přibude i hezký pocit z jízdy v čistéma a vyvoněném automobilu.

Čistíme auta a víme jak na to !

V roce 2006 jsem založil mobilní automyčku. Rukama mi od té doby prošlo několik stovek automobilů a desítek druhů čistících prostředků a nástrojů. Klienti vždy potřebují umýt a vyčistit auto rychle a efektivně. Vyzkoušel jsem několik různých způsobů, technologií i značek autokosmetiky. Postupně si vybral ty na, které se mohu spolehnout. Výrobky, které se osvědčili používáme na mytí a čištění automobilů v naší mobilní automyčce Mr.Cint dodnes. Tyto výrobky a nástroje Vám nabízíme v našem e-shopu.

Michal B. Zakladatel 

Address

Vršovická 334/60 
101 00, Praha 10

Contacts

Email: podpora@cint.cz 
Phone: +42 (0) 724 623 673 
 

Links

Rezervace 
Jak se k nám dostanete 
Spolupracujeme s pracovním portálem JenPráce.cz